Tre Cool 46 let


Frank Edwin Wright III., spíše známý svým uměleckým jménem Tré Cool, je bubeník jedné z nejznámějších punk rockových kapel současnosti - Green Day. Narodil se v Německém Frankfurtu 9.12.1972. Žil však s otcem, veteránem z války ve Vietnamu, a se starší sestrou Lori v Kalifornském Willits. Jeho sousedem byl Larry Livermore, který tehdy zpíval v kapele The Lookouts. Nabídl Frankovi místo bubeníka v kapele a byl to právě on, kdo ho překřtil na Tré Cool z francouzského "très", což znamená velmi a "cool" lze z angličtiny přeložit jako hustý.

Když Green Day opustil jejich tehdejší bubeník, byl to Tré, kdo se přidal do kapely. Kvůli ní zároveň ukončil střední školu, protože kapela pro něj byla perspektivější. Frankův otec tehdy vozil kapelu dodávkou a ve svém obývacím pokoji slyšel vznikat spoustu pozdějších hitů. I proto, že kapelu viděl od jejich začátků, stále nemohl pochopit, jak se mohli stát tak slavnými - "z bandy děcek se stali hudebníky", řekl.

Kapela začala jezdit po celém světě a dnes má za sebou mnoho úspěšných turné, včetně posledních dvou veleúspěšných "Bullet in a Bible" a "Awesome as Fuck". Tré je dvakrát rozvedený, z prvního manželství má dceru Ramonu a z druhého syna Frankita. Dnes žije v Kalifornském Oaklandu.


9.12.1972
Frankfurt, Západní Německo
Tre Cool imdb Tre Cool csfd

Tre Cool oblíbené filmy

81 Simpsonovi ve filmu
Simpsonovi ve filmu
2007
73 Tatík Hill a spol.
Tatík Hill a spol.
1997
60 Live Freaky Die Freaky
Live Freaky Die Freaky
2006

2007Simpsonovi ve filmufilm

2006Live Freaky Die Freakyfilm

1997Tatík Hill a spol.seriál


Aktualizace osobnostního profilu Tre Cool: 10.9. 2018 06:32

SitemapThe Knick (11) | Eps12 24 Hours In A & E - Season 13 Episode 12 | Heizlfter